Kontaktujte nás: 567 212 336 | muzeum@muzeum-polna.cz

Bezpečnostní opatření

Vážení návštěvníci,

v souladu s rozhodnutím Krajské hygienické stanice platí v muzeu zpřísněná hygienická opatření. Do prostor muzea a hradu je povoleno vstupovat pouze s ochrannou rouškou. Dále Vás prosíme o používání desinfekce a dodržování rozestupů.

Děkujeme za pochopení

Výstava Muzea kutilství

Od 18. července do 30. srpna (vždy kromě pondělí) můžete navštívit výstavu Muzea kutilství, která představí ukázky kutilství zejména ze 70. a 80. let 20. století. Komentované prohlídky s Ing. Milanem Říhou, z jehož sbírky exponáty pocházejí, proběhnou 19. a 26. srpna v 15 hodin.

Malý poklad z velkého světa

Muzeum představuje novou publikaci Malý poklad z velkého světa. Prezentuje renesanční zlaté a stříbrné klenoty, pocházející z hrobky šlechtického rodu Zejdliců ze Šenfeldu. Publikace má osmdesát stránek, tvoří ji odborný text historiků Dany Stehlíkové, Filipa Plašila a Jana Štěpánka. Text je doplněn padesáti barevnými fotografiemi. Publikaci můžete zakoupit na pokladně muzea za 390 Kč.

ČLENSTVÍ A PROJEKTY

Logo FacebookMuzea a galerie na Vysočině on-lineAsociace muzeí a galerií ČRCentrální evidence sbírekeSbírkyLogo Objevuj památkyDo muzea