Návštěvnická sezóna 2023 je ukončena!

A my ji v našem malém muzejním týmu aktuálně vyhodnocujeme, bilancujeme a studujeme Vaše pochvalné zápisy v návštěvních knihách - jsou pro nás velkým zdrojem motivace a zpětné vazby.

Chceme poděkovat všem návštěvníkům z řad polenských sousedů, výletníkům z krajů blízkých i dalekých, studentům a učitelům, žákům a táborníkům... bylo Vás hodně, dokonce zase o něco více než v letech předchozích, a to nás velmi těší a velmi inspiruje pro sezónu příští.

Velký díky a ocenění si zaslouží také celá řada šikovných brigádníků, bez nichž bychom tolik návštěvníků nikdy nestihli obsloužit a zasvětit do polenské historie. Děkujeme a věříme, že nám zůstanete věrní!
O tom, že muzeum od listopadu nezavírá a muzejníci neuléhají k zimnímu spánku, neboť práce je tu spousta po celý rok, byrokracie nikdy nespí a některé činnosti, jako správa sbírkového fondu, vyloženě čekají na ukončený návštěvnický provoz, Vás budeme nadále pravidelně informovat. Stejně tak se Vás po Novém roce začneme seznamovat s novinkami a plány na sezónu 2024, věřte, že se opět máte na co těšit!

Děkujeme za veškerou vaši podporu, užijte si ve zdraví a pohodě střídání podzimu se zimou a sledujte nás i nadále na našem webu, sociálních sítích i v Polenském zpravodaji, společně nám ta dlouhá zima lépe uteče!

PS: Pro koho by byla pauza do 1. 4. 2024 příliš dlouhá, může se s námi potkat na letošních vánočních trzích na Sezimově náměstí - kromě drobných dárků a kompletní nabídky námi vydaných krásných publikací - se můžete těšit i na vánoční dárkové poukazy do muzea.

Přijďte si udělat radost a nakoupit originální, poučné i milé dárky z regionálních luhů a hájů pro Vaše blízké. Budeme Vás vyhlížet!