Hlasujte pro naši publikaci v soutěži ZLATÁ JEŘABINA!

Rádi bychom Vás upozornili, že právě dnes bylo zahájeno hlasování v soutěži Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2023 - kam jsme letos přihlásili publikaci Pod ochranou Asklépia. Z historie Lékárny U Černého orla v Polné. Budeme moc rádi za Váš hlas!

Návod najdete níže a hlasovat můžete zde: https://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/

Elektronické hlasování: Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé oblasti. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit elektronický formulář a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení (a opětovného opsání číselného kódu) dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety.
20. ročník veřejné ankety je rozdělen do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Hlasování probíhá od 1. března - 31. března 2024.

Pod ochranou Asklépia. Z historie Lékárny U Černého orla v Polné, tak zní název publikace, kterou vydalo Městské muzeum Polná v roce 2023, a která by neměla ujít Vaší pozornosti.

Kolektiv autorů podává odborně zpracovanou tématiku velmi čtivou formou s odkazem na  poutavou historii polenského lékárnictví. Publikaci zakoupíte na pokladně muzea za 290,- Kč.

Začátkem roku jsme publikaci přihlásili do soutěže ZLATÁ JEŘABINA, ve které veřejnost hlasuje o nejlepším kulturním počinu či aktivitě z oblasti péče o kulturní dědictví. Jsme přesvědčeni, že tato precizně zpracovaná publikace, která vznikla za podpory Kraje Vysočina, stejně jako samotný unikátní soubor polenské lékárny, si zaslouží více prezentace i pozornosti.

Projekt podpořil Kraj Vysočina z programu EDICE VYSOČINY 2022.

PODPORIL_KV_240x80.png